Usługi

OŚWIETLENIE LED DLA DOMU I DLA BIZNESU

PRO-LED zajmuje się nie tylko sprzedażą gotowych produktów LED. Proponujemy państwu również usługi w zakresie projektowania oświetlenia LED na wymiar, produkcji indywidualnej oraz montażu oświetlenia LED.

Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających realizacji do każdego projektu oświetlenia LED podchodzimy INDYWIDUALNIE I KOMPLEKSOWO. Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam zagwarantować zadowolenie Klienta z każdej realizacji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i dużemu doświadczeniu zawsze jesteśmy w stanie doradzić jakie rozwiązanie oświetlenia LED będzie najlepsze w danej realizacji.

PRO-LED Łódź - usługi

PROJEKTOWANIE INSTALACJI LED*

Posiadamy bogatą ofertę produktową – oferta przedstawiona w sklepie internetowym PRO-LED nie wyczerpuje naszych możliwości, przedstawiamy tylko najczęściej wybierane przez klientów produkty. Nawet, kiedy wystarczy zastosować produkty standardowe nierzadko Klienci mają wątpliwości jak właściwie dobrać zestaw oświetlenia LED, aby spełniał żądaną funkcję. Dlatego też zawsze chętnie doradzamy i pomagamy  wyborze, a jeśli jest taka potrzeba możemy także przygotować projekt instalacji LED – to bardzo proste:

 1.        Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i opisz krótko co chcesz oświetlić.
 2.        Przedstawimy listę informacji, których potrzebujemy do przygotowania projektu systemu oświetlenia LED oraz kosztorysu (w pierwszym rzędzie są to ilości i odcinki taśm czy żarówek, ich rodzaj oraz ich odległość od źródła zasilania) i poprosimy o podanie tych informacji.
 3.        Dobierzemy wszystkie elementy zestawu – odpowiednie taśmy, profesjonalne zasilacze, kontrolery, okablowanie o odpowiednim przekroju oraz potrzebne akcesoria. WYCENA JEST BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA!
 4.        Przedstawimy kosztorys indywidualnego systemu oświetlenia LED – PAMIĘTAJ – ZAMAWIAJĄC CAŁY ZESTAW MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT I OSZCZĘDZIĆ DO 15% CENY!
 5.        Kiedy zdecydujesz się na zakup zaproponujemy 2 opcje – zestaw materiałów do samodzielnego montażu lub gotowy profesjonalnie polutowany system oświetlenia LED.
 6.        W zależności od dostępności towaru w magazynie oraz stopnia skomplikowania projektu jego realizacja może potrwać do kilku dni roboczych, tym niemniej staramy się działać możliwie szybko.
 7.        Gotowy zestaw wysyłamy przesyłką kurierską – najczęściej przesyłka pojawia się u Klienta następnego dnia po jej wysłaniu.

Doświadczony zespół PRO-LED oferuje projekty i wykonawstwo zarówno oświetlenia monokolorowego, jak i wielokolorowego RGB oraz mieszanego z zastosowaniem taśm RGBW i / lub taśm białych oraz kolorowych – wszystko to zależy od indywidualnych potrzeb Klienta.

PRODUKCJA SYSTEMÓW OŚWIETLENIA LED*

Naszą specjalnością od lat jest produkowanie oświetlenia LED na wymiar. W sklepie internetowym posiadamy gotowe zestawy oświetlenia LED sufitów i telewizorów, ale nie zawsze uniwersalny zestaw sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu, dlatego też produkujemy zestawy oświetleniowe na indywidualne zamówienie.

Przygotowalnia obejmuje dzielenie i łączenie taśm LED, profesjonalne lutowanie, okablowanie do systemu wraz z oblutowaniem, zabezpieczenia polimerowe, opaski termokurczliwe, kostki łączeniowe i o ile to konieczne instalację i parowanie sterownika.

 1.        Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i przedstaw specyfikację systemu.
 2.        Doradzimy w wyborze  wszystkich elementów zestawu – odpowiednie taśmy, profesjonalne zasilacze, kontrolery, okablowanie o odpowiednim przekroju oraz potrzebne akcesoria. WYCENA JEST BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA!
 3.        Przedstawimy kosztorys indywidualnego systemu oświetlenia LED  wraz z montażem– PAMIĘTAJ – ZAMAWIAJĄC CAŁY ZESTAW MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT I OSZCZĘDZIĆ DO 15% CENY MATERIAŁÓW!
 4.        Kiedy zdecydujesz się na zakup wykonamy dla Ciebie profesjonalnie polutowany system oświetlenia LED.
 5.        W zależności od dostępności towaru w magazynie oraz stopnia skomplikowania projektu jego realizacja może potrwać do kilku dni roboczych, tym niemniej staramy się działać możliwie szybko.
 6.        Gotowy zestaw wysyłamy przesyłką kurierską – najczęściej przesyłka pojawia się u Klienta następnego dnia po jej wysłaniu.

MONTAŻ OŚWIETLENIA LED**

Zespół PRO-LED to nie tylko doradcy i pracownicy produkcyjni – mamy także doświadczoną kadrę instalatorów, dzięki czemu możemy zaoferować montaż zakupionych u nas elementów oświetlenia LED na miejscu. Dzięki temu działamy absolutnie kompleksowo – od pomysłu aż po gotowy i działający system oświetlenia w domu lub firmie.

 1.        Skontaktuj się z naszym doradcą, najlepiej telefonicznie.
 2.        Umówimy się na wizję lokalną i pomiary w dogodnym terminie.
 3.        Doradzimy w wyborze  wszystkich elementów zestawu – odpowiednie taśmy, profesjonalne zasilacze, kontrolery, okablowanie o odpowiednim przekroju oraz potrzebne akcesoria.
 4.        Przedstawimy kosztorys indywidualnego systemu oświetlenia LED – PAMIĘTAJ – ZAMAWIAJĄC CAŁY ZESTAW MOŻESZ LICZYĆ NA RABAT I OSZCZĘDZIĆ DO 15% CENY!
 5.        Kiedy zdecydujesz się na zakup wykonamy dla Ciebie profesjonalnie polutowany system oświetlenia LED.
 6.        Tak wykonany system oświetlenia LED zostanie zamontowany przez wykwalifikowaną ekipę instalatorów.

 

*) Usługi realizowanie na terenie Unii Europejskiej

**) Usługi realizowanie na terenie Polski

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ?

Nie wahaj się – po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:

tel: +48 888 787 399

biuro@pro-led.com.pl