Warunki Dostawy

Zamówienia w Sklepie można składać 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku kalendarzowego. Obsługa zamówień odbywa się w dni robocze, to jest od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy.

Rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia odbywa się:

  1.        W przypadku płatności za pobraniem lub odbioru osobistego – po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia w formie wiadomości wysłanej na podany adres e-mail.
  2.        W przypadku przedpłaty – po otrzymaniu potwierdzenia autoryzacji płatności kartą / zaksięgowania przelewu bankowego / potwierdzenia przekazania środków przez system płatności natychmiastowych.

Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 14:00 oraz w dni wolne od pracy będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Zamówienia są realizowane przez Sprzedającego, o ile zamówiony produkt lub produkty dostępne są w magazynie Sprzedającego. 

W przypadku, kiedy Kupujący wybierze inna formę dostawy, niż odbiór osobisty dostawa produktów odbędzie się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

Czas przygotowania produktów do wysyłki różni się w zależności od danego produktu. Produkty zostaną wysłane nie później, niż po 14 dniach od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku, gdy czas realizacji zamówienia będzie dłuższy, niż 2 – 3 dni robocze pracownicy poinformują Klienta o konieczności oczekiwania na zamówienie, wraz z przewidywanym terminem realizacji.

Czas dostarczenia towaru przez firmę kurierską to maksymalnie 48 godzin od momentu przekazania produktów do wysyłki. Do czasu dostarczenia nie wlicza się sobót oraz dni ustawowo wolnych od pracy. Szczegółowe informacje na temat dostarczania produktów można znaleźć na stronie internetowej UPS:

https://www.dhl.com/pl-pl/home.html

Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów. W tym celu Klient po otrzymaniu potwierdzenia zakupu zobowiązany jest skontaktować się ze pracownikami sklepu, aby uzgodnić termin odbioru.

CENNIK DOSTAW:

Odbiór osobisty zamówionych produktów jest bezpłatny. Koszt transportu jest każdorazowo podawany w procesie realizacji zamówienia. 

Koszty przesyłek krajowych:

  • przesyłka po przedpłacie – 13,00 zł netto – 15,99 zł brutto
  • przesyłka płatna przy odbiorze – 17,00 zł netto – 20,91 zł brutto
PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500 ZŁ – WYSYŁKA GRATIS

Koszty przesyłek międzynarodowych dotyczą wybranych krajów oraz ich części. Ceny przesyłek międzynarodowych podawane są podczas realizacji zamówienia.

UWAGA: Jeżeli dany kraj nie występuje na liście – PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI w ceny ustalenia indywidualnego kosztu transportu.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ?

Nie wahaj się – po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:

+48 888 787 399
biuro@pro-led.com.pl