Jak zamawiać

Proste i bezpieczne zakupy

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz cennym informacjom przekazywanym przez naszych Klientów stworzyliśmy ten sklep w taki sposób, aby był jak najprostszy w obsłudze – mamy nadzieję, że zakupy w PRO-LED są proste i intuicyjne.

Najszybszym sposobem zakupu jest wybranie opcji „Szybkie zakupy bez rejestracji”, dzięki której nie trzeba tworzyć konta, czekać na aktywację, a zakup trwa jedynie chwilę – jednak polecamy zawsze drugą opcję.

ledy-lodz--tasmy-zarowki-zasilacze-sklep-lodz-PRO-LED-EASY-BUY-PROSTE-ZAKUPY.jpg

Dlaczego warto się zarejestrować podczas składania zamówienia?

Po rejestracji można śledzić status bieżącego zamówienia, ich historię, a także w dowolnym momencie zmieniać swoje dane, dodać nowy adres do wysyłki – wszystko to w jednym miejscu, dla wygody naszych Klientów.

I co najważniejsze – przy każdych kolejnych zakupach wystarczy tylko się zalogować, bez wypełniania jakichkolwiek formularzy.

UWAGA: W niektórych przypadkach maile potwierdzające zamówienia oraz ich status mogą być potraktowane przez serwery pocztowe jako SPAM – jeśli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości po złożeniu zamówienia – prosimy o sprawdzenie folderu wiadomości-śmieci; jeśli i tam nie będzie żadnej korespondencji prosimy o kontakt – ze swojej strony zapewniamy dbałość o system obsługi sklepu, natomiast poza naszym serwerem nie mamy wpływu na przepływ informacji.

WYSYŁKA I ODBIÓR ZAMÓWIENIA:

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w naszym biurze Łodzi:

PRO-LED

ul. Srebrna 20

43-200 Pszczyna

W przypadku zamówień spoza Łodzi wysyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DPD – szczegóły w zakładce Warunki dostawy.

Gdyby okazało się, że jednak jakaś funkcjonalność sklepu nie działa będziemy bardzo wdzięczni za informacje – bardzo prosimy o kontakt.

CENNIK DOSTAW:

Odbiór osobisty zamówionych produktów jest bezpłatny. Koszt transportu jest każdorazowo podawany w procesie realizacji zamówienia. 

Koszty przesyłek krajowych:

przesyłka po przedpłacie – 12,00 zł netto – 14,76 zł brutto

przesyłka płatna przy odbiorze – 17,00 zł netto – 20,91 zł brutto

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500 ZŁ – WYSYŁKA GRATIS

Koszty przesyłek międzynarodowych dotyczą wybranych krajów oraz ich części. Ceny przesyłek międzynarodowych podawane są podczas realizacji zamówienia.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ?

Nie wahaj się – po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:

+48 888 787 399

biuro@pro-led.com.pl